UA  |  RU  |  EN

про компанію ▶

контакти ▶

Головна ▶

ПОслуги

детективів

Компанія ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» пропонує послуги професійних детективів, що надаються в рамках законодавчого поля і з дотриманням морально-етичних норм.

Наші професіонали -

Ваш спокій!

Послуги детектива - пошук людей і інформації за допомогою професіоналів

Охоронна компанія ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» готова посприяти в пошуку людей і надати кваліфіковані послуги детектива для отримання важливої інформації. Ви можете сміливо довірити нам вирішення своїх сімейних і ділових проблем. Професіоналізм і досвід наших фахівців дозволяють розібратися в будь-якій ситуації з чітким дотриманням детективного кодексу і в найкращих традиціях професійної розшукової майстерності.

Послуги приватного детектива - ми шукаємо і знаходимо!

Детективний підрозділ ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» - це команда енергійних і відданих своїй справі людей, які володіють багаторічними навичками роботи в податковій поліції і оперативно-слідчих підрозділах МВС. Фахівці використовують велику інформаційну базу і сучасні технології, завдяки яким оперативно надають клієнту незаперечні і точні відомості з потрібних питань.

Які послуги приватного детектива надає наша компанія?

  •  Пошук зниклих людей.
  •  Розшук боржників та активів.
  •  Збір, документування та аналіз інформації про людину з визначенням місця проживання і роботи, встановленням його контактів і оточення.
  •  Перевірка партнерів, контрагентів і здобувачів при прийомі на роботу.
  •  Пошук свідків ДТП, пригод, встановлення і перевірка алібі.
  •  Пошук доказів у кримінальних або цивільних справах.
  •  Проведення криміналістичних експертиз з наданням офіційного висновку.
  •  Супровід фізичних осіб і негласна охорона.

Це далеко не повний перелік видів діяльності, яку ведуть детективи нашої компанії. Якщо ви не знайшли в списку потрібної послуги, неодмінно зв'яжіться з нами. Ми працюємо з будь-якими проблемами і маємо в своєму розпорядженні усі ресурси для того, щоб отримати якісну інформацію у будь-якому напрямку.

Наші переваги

Якщо вам потрібен приватний детектив в Києві та інших регіонах України, звертайтеся в ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» по email або контактним телефоном. Ми гарантуємо повну конфіденційність отриманих відомостей і виконання зобов'язань на високому професійному рівні. За роки своєї роботи ми допомогли багатьом клієнтам, які повторно користуються нашою послугою при виникненні нових проблем. Чому вони вибирають саме нас?

Ми підтримуємо співпрацю з правоохоронними та судовими органами, надаючи обслуговування в точній відповідності з українським законодавством

При замовленні послуги приватного детектива ціна розраховується в залежності від складності та масштабу замовлення, але в будь-якому випадку вона доступна як приватним, так і юридичним особам

Детективи беруть на себе повну відповідальність за наданий сервіс і дають повний звіт про виконану роботу з необхідними матеріалами

Фахівці приступають до справи негайно і надають потрібні результати в чітко узгоджені терміни

Ми діємо в інтересах клієнта і ефективно допомагаємо з проблемами, з якими не завжди можна звернутися в офіційні інстанції

У нашій компанії прийнято персональний підхід до замовлення з вибором найбільш оптимальних шляхів вирішення поставлених завдань. Вирішивши найняти детектива в ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ», ви можете бути абсолютно впевнені, що отримаєте вичерпні відповіді на всі поставлені запитання!

КонтактИ

АдресА:

Київ, Україна, 04112

вул. Народного Ополчення 7

офіс 9

Час роботи:

24/7

КонтактИ:

Телефони:

+38 044 251-18-55, 251-23-51, 251-23-89

e-mail: [email protected]