UA  |  RU  |  EN

про компанію ▶

контакти ▶

Головна ▶

Економічна

безпека

Наша компанія надає кваліфіковані послуги щодо забезпечення економічної безпеки бізнесу і захисту комерційних інтересів клієнта.

Ми пишаємося чесно надавати послуги своїм замовникам!

ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» - на варті вашої економічної безпеки

ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» надає комплекс послуг по захисту інтересів вашого бізнесу. Ми співпрацюємо з індивідуальними підприємцями і великими організаціями, застосовуючи ефективні заходи щодо забезпечення економічної безпеки підприємства з урахуванням його специфіки. Наша компанія має репутацію надійного і перевіреного партнера, готового надати допомогу в будь-яких скрутних ситуаціях.

Послуги забезпечення економічної безпеки

У сучасних реаліях економічна безпека організації може бути підірвана як власними співробітниками, так і в результаті неправомірних дій конкурентів. У своїй роботі ми прораховуємо ймовірні загрози з боку зловмисників і забезпечуємо захист в усіх напрямках, будь то витік інформації, внутрішньокорпоративне шпигунство або розкрадання товарно-матеріальних цінностей.

Наша компанія ні на крок не відстає від прогресу і застосовує у своїй роботі передові методи і технології для зниження економічних ризиків. До основних напрямів діяльності ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» в області забезпечення економічної безпеки відносяться:

  •  Інформаційна і IT-безпека;
  •  Кадрова безпека (перевірка співробітників на порядність і лояльність);
  •  Фінансова безпека (перевірка фінансової діяльності підприємства, зовнішній і внутрішній аудит, перевірка фін. активів партнерів і клієнтів);
  •  Перевірка партнерів і клієнтів на сумлінність і платоспроможність;
  •  Аналітика бізнес-процесів;
  •  Розслідування в інтересах захисту бізнесу, розслідування фактів шахрайства;
  •  Корпоративні розслідування;
  •  Вирішення конфліктних ситуацій;
  •  Захист від «рейдерства»;
  •  Проведення спеціальних заходів.

Вся інформація, що отримується нами від замовника або зібрана під час роботи, буде розглядатися як конфіденційна і не передається третім особам. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці і гарантуємо стислі терміни надання сервісу.

Переваги співпраці з нашою компанією

У компанії ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» працює команда професійних юристів та досвідчених детективів, які розробляють широкий комплекс заходів проти внутрішніх і зовнішніх загроз. Їх спільна діяльність дозволяє забезпечити максимально високий рівень економічної безпеки бізнесу, захистити його від фінансових втрат, зберегти і примножити прибутковість.

Замовляючи послуги в нашій компанії, ви ефективно вирішуєте такі завдання:

мінімізація ризиків, пов'язаних з комерційною діяльністю підприємства

повний захист економічних інтересів

своєчасне отримання відомостей про потенційні загрози, які можуть відбитися на вашому фінансовому благополуччі

Ми надаємо послугу як на постійній основі, так і для проведення разових часткових перевірок. Ретельно пророблена система забезпечення економічної безпеки від нашої компанії допоможе побачити можливі недоліки в організації роботи вашого підприємства і створити необхідні умови для їх усунення.

Звертайтеся в ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» по електронній пошті або контактним телефоном. Ми готові взятися за справу прямо зараз!

КонтактИ

АдресА:

Київ, Україна, 04112

вул. Народного Ополчення 7

офіс 9

Час роботи:

24/7

КонтактИ:

Телефони:

+38 044 251-18-55, 251-23-51, 251-23-89

e-mail: [email protected]