UA  |  RU  |  EN

про компанію ▶

контакти ▶

Головна ▶

індивідуальна

охорона

Компанія «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» надає послуги з професійної індивідуальної охорони а також особистих охоронців високого класу.

Ми дбаємо про безпеку,

Ви можете займатися бізнесом!

Послуги індивідуальної охорони - з нами надійно і безпечно!

Чи впевнені ви в безпеці свого життя? Переконані в тому, що коли перевозяться гроші або важливі документи, вони залишаться в повній цілості на всьому шляху проходження? Якщо відповідь негативна, звертайтеся в компанію ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» і замовляйте послуги особистої охорони від справжніх професіоналів. Команда наших співробітників складається з фахівців високого класу, які пройшли спеціальне навчання і знаходяться у відмінній фізичній формі. Досвідчені охоронці здатні моментально відреагувати на позаштатні ситуації і оперативно усунути будь-які загрози.

Які завдання виконує особиста охорона

У наш неспокійний час тільки індивідуальна охорона може забезпечити повну захищеність від потенційної небезпеки. Найчастіше її послуги - це не тільки можливість підкреслити свій статус і продемонструвати респектабельний імідж, а й нагальна потреба, що дозволяє звести до мінімуму особисті ризики для здоров'я і життя.

Персонального охоронця в нашій компанії наймають для підвищення безпеки під час переговорів і ділових зустрічей, на публічних виступах і громадських заходах, при переїздах на приватному транспорті. Ми готові захистити вас від протиправних дій з боку зловмисників і надати широкий спектр послуг:

  •  зустріч в аеропорту, на залізничному чи автовокзалі з подальшим супроводом до кінцевого пункту поїздки;
  •  охорона членів сім'ї при їх пересуванні по місту (в ресторани, магазини, нічні клуби, салони краси, спортивні та оздоровчі центри);
  •  супровід дітей в школи, дитячі сади, спортзали, на підготовчі курси;
  •  охорона в Києві та Київській області в рамках переміщення клієнта на особистому автомобілі;
  •  супровід і охорона при перевезенні цінностей.

ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» - надійна охорона для вас і вашої родини

Охоронці «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» - це колишні військовослужбовці, які володіють технікою рукопашного бою, мають необхідну психологічну підготовку і при необхідності можуть надати термінову медичну допомогу. Швидка оцінка ситуації і миттєві дії щодо запобігання загрози - ті основоположні навички, які притаманні кожному нашому фахівцеві.

Якщо вам потрібно особиста охорона, ми готові надати кілька варіантів послуги, які ідентичні між собою за ступенем захисту, але розрізняються по стилю їх виконання:

Явний охоронець – охоронець завжди знаходиться поряд з клієнтом на очах у оточуючих, застерігаючи зловмисників від незаконного посягання на життя або здоров'я об'єкта охорони.

Невидимка – охоронець знаходиться поруч і постійно контролює ситуацію, але не привертає уваги оточуючих.

Залежно від потреб об'єкта охорони ми надаємо погодинні послуги, захищаємо цілодобово або в рамках нормованого робочого дня. Ціни обговорюються індивідуально, але в будь-якому випадку залишаються доступними для клієнта. Комплексний підхід при забезпеченні безпеки і робота на умовах суворої конфіденційності дозволяють нам успішно вирішувати поставлені завдання, ефективно виконуючи свої посадові обов'язки.

Звертаючись в «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ», ви можете бути абсолютно впевнені в своїй недоторканності протягом будь-якого періоду часу!

КонтактИ

АдресА:

Київ, Україна, 04112

вул. Народного Ополчення 7

офіс 9

Час роботи:

24/7

КонтактИ:

Телефони:

+38 044 251-18-55, 251-23-51, 251-23-89

e-mail: [email protected]