UA  |  RU  |  EN

про компанію ▶

контакти ▶

Головна ▶

Інтелектуальна

власність

У компанії ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» можна отримати кваліфіковані послуги щодо захисту прав інтелектуальної власності на вигідних умовах.

Наш досвід - гарантія Вашої безпеки!

Захист інтелектуальної власності - ефективно і з гарантією результату

В останні роки об'єкти інтелектуальної власності вважаються одним з найбільш вагомих активів, тому регулярно піддаються неправомірним діям з боку третіх осіб. Виготовлення контрафактної продукції, порушення авторських прав, протиправне використання товарних знаків, поширення відомостей, що вводять в оману щодо господарського суб'єкта - ті проблеми, з якими часто стикаються власники інтелектуальної власності.

Компанія ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» готова допомогти з вирішенням питань, що виникли і надати широкий спектр послуг із захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності. Наші фахівці професійно і швидко проведуть розслідування щодо порушень і вживатимуть усіх необхідних заходів по відновленню справедливості!

Які об'єкти інтелектуальної власності ми захищаємо?

Вдало поєднуючи інноваційний підхід і практичні навички в юридичній сфері, наша компанія пропонує клієнтам оптимальні рішення по замовленнях будь-якого рівня складності. Ми допоможемо у виборі найбільш влучних і доцільних способів захисту ІВ з урахуванням специфіки галузі та кожного конкретного випадку. Звертаючись до наших послуг, ви можете розраховувати на захист інтелектуальної власності всіх майнових і немайнових форм:

  •  художніх, літературних та музичних творів;
  •  баз даних і комп'ютерних програм;
  •  наукових відкриттів;
  •  комерційної таємниці;
  •  торгових марок, знаків послуг і товарів, комерційних найменувань;
  •  промислових зразків, корисних моделей і винаходів.

Які послуги ми пропонуємо

Для організації правової допомоги в нашій компанії працює спеціальний підрозділ, що складається з професійних детективів і юристів з високим рівнем підготовки. Завдяки багаторічному досвіду і використання передових технічних засобів співробітники доводять будь-яку справу до логічного завершення з гарантією залучення зловмисників до відповідальності згідно із законодавством України.

Щоб відстояти ваше право інтелектуальної власності, ми пропонуємо скористатися наступними послугами:

Патентно-інформаційний пошук щодо об'єктів ІВ

Представництво інтересів замовника в суді або на переговорах, пов'язаних з протиправними діями щодо ІВ

Консультації щодо захисту прав інтелектуальної власності та інші супутні процедури, спрямовані на повне відшкодування завданих збитків

Представництво інтересів замовника в судових і правоохоронних органах при порушеннях авторських і суміжних прав, недобросовісної конкуренції, неправомірне використання об'єктів інтелектуальної власності

Представництво інтересів клієнтів в Державному Департаменті інтелектуальної власності, Українському інституті промислової власності, Українському агентстві з авторських і суміжних прав, Антимонопольному комітеті та інших державних установах України

Відмінною рисою нашої компанії є те, що завдяки злагодженій роботі досвідчених детективів і професійних юристів, що спеціалізуються саме на захист прав інтелектуальної власності, ми завжди доводимо наші справи до логічного завершення - правопорушників притягнуто до відповідальності, контрафактна продукція і засоби її виробництва за рішенням суду вилучені і знищені, нанесений діями правопорушника збиток Замовнику повністю відшкодовано!

КонтактИ

АдресА:

Київ, Україна, 04112

вул. Народного Ополчення 7

офіс 9

Час роботи:

24/7

КонтактИ:

Телефони:

+38 044 251-18-55, 251-23-51, 251-23-89

e-mail: [email protected]