UA  |  RU  |  EN

про компанію ▶

контакти ▶

Головна ▶

Охорона

Супермаркетів

Наша компанія пропонує кваліфіковані послуги з охорони супермаркетів і гарантує повну безпеку відвідувачів, працівників та матеріальних цінностей.

Успіх досягається тільки в команді

ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» - надійна охорона супермаркетів

Якщо вам необхідна надійна охорона супермаркетів, компанія ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» готова надати повний спектр охоронних послуг професійного рівня. Ми уважно вивчаємо особливості ввіреного об'єкту і пропонуємо оптимальну схему обслуговування з мінімізацією ризиків для товарів, грошових коштів та іншого майна магазину. Більше 25 років роботи в охоронній сфері дозволяють нам організовувати ефективну систему захисту, незалежно від формату і спеціалізації торгового підприємства.

Особливості організації охорони супермаркетів

Складність роботи торгових центрів і супермаркетів полягає в тому, що вони мають високу пропускну здатність. Чим більше людей проходить повз прилавки, тим вище ймовірність протиправної дії з боку зловмисників. Небезпек в магазинах досить багато - від дрібної крадіжки та хуліганства до пограбування каси, підпалів, актів вандалізму і нападу на відвідувачів. У таких непростих умовах власникам торгових об'єктів потрібна кваліфікована охорона, яка буде нівелювати всі загрози, пов'язані з крадіжками і порушенням громадського порядку.

Проведення охоронних заходів в торгових точках - це трудомісткий процес, що вимагає не тільки професійної підготовки охоронців, а й ретельної організації всього робочого процесу. Щоб підтримати повноцінне функціонування об'єктів, необхідно організувати моніторинг торгових залів, встановити системи відеоспостереження та сигналізації, пожежної безпеки, контрольно-пропускного режиму. Наша компанія з готовністю візьметься за справу і забезпечить повне виконання своїх зобов'язань.

Охорона супермаркету від ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» передбачає комплекс заходів щодо захисту об'єкта, що включає в себе такі рішення:

  •  забезпечення збереження матеріальних цінностей магазину (продукції, фінансів, устаткування);
  •  захист відвідувачів і персоналу від зловмисників;
  •  припинення спроб крадіжки товарів - як з боку відвідувачів, так і працівниками торгового підприємства;
  •  установка технічних засобів для відеоспостереження і сигналізації;
  •  контроль над відвідинами, дотриманням правил пожежної безпеки і доступом в підсобні приміщення.

Для оперативного вирішення проблем ми організовуємо стаціонарні пости охорони і проводимо комплексний огляд магазину з метою виявити його найбільш уразливі місця. Наші співробітники виконують регулярне патрулювання об'єкта, моментально попереджаючи розкрадання і конфліктні ситуації.

Переваги співпраці з ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ»

Завдяки багаторічному досвіду і практичних навичок в охороні торговельних об'єктів компанія ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» надасть якісний сервіс на вигідних умовах. Звернення до наших послуг стане розумним і правильним вибором в силу наступних переваг:

Професіоналізм. Наші охоронці добре навчені, вміють поводитися із засобами захисту та активної оборони, мають гарну психологічну підготовку.

Цілодобова охорона. Робота компанії організована таким чином, щоб не зупинятися ні на хвилину.

Індивідуальні схеми роботи. Ми здійснюємо персональний підхід до кожного магазину з складанням унікального плану охоронних заходів.

Оперативність в ухваленні рішень. Наші фахівці знають, як реагувати на протиправні дії і які заходи вжити для усунення виниклої загрози.

Відповідальність перед клієнтами. Повне і точне виконання домовленостей - запорука бездоганної репутації нашої компанії.

Телефонуйте і замовляйте послуги ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» прямо зараз. Охорона супермаркетів від нашої компанії - це найвищий ступінь безпеки вашого бізнесу за обґрунтованими цінами!

КонтактИ

АдресА:

Київ, Україна, 04112

вул. Народного Ополчення 7

офіс 9

Час роботи:

24/7

КонтактИ:

Телефони:

+38 044 251-18-55, 251-23-51, 251-23-89

e-mail: [email protected]