UA  |  RU  |  EN

про компанію ▶

контакти ▶

Головна ▶

Пультова

охорона

Компанія ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» пропонує комплекс послуг по забезпеченню пультової охорони об'єктів з моментальним реагуванням на позаштатні ситуації.

У будинку і стіни допомагають.

А вікна і двері поставте на охорону!

Пультова охорона об'єктів - технології на варті порядку

У наш неспокійний час кількість зломів і крадіжок постійно зростає, тому перед власниками нерухомості особливо гостро стоїть питання забезпечення недоторканності їх майна від протиправних дій. ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» спеціалізується на наданні професійних охоронних послуг і готова захистити ваші об'єкти за допомогою комплексу сучасних технічних засобів. Пультова охорона від нашої компанії - це гарантія безпеки житла і комерційних установ з оперативним реагуванням на потенційні загрози, незалежно від складності ситуації.

Послуги пультової охорони

Установка охоронної сигналізації є найбільш ефективним і доступним способом вирішення проблем, пов'язаних з особистою безпекою і охороною майна. Обладнання приміщень системами передачі сигналів і моніторингу дозволяє власнику нерухомості отримати впевненість у тому, що жодне несанкціоноване проникнення на його територію не пройде безкарно.

У сферу діяльності ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» входить пультова охорона квартир, офісів, магазинів, банків, ділових центрів та інших об'єктів, які здатні викликати підвищений інтерес зловмисників. Залежно від потреб замовника наші послуги можуть включати в себе:

  •  оснащення «тривожними» кнопками, системами охоронної, пожежної та технологічної сигналізації з їх підключенням до пульту централізованої охорони;
  •  моментальна передача тривожних сигналів на пульт з організацією виїзду на об'єкт групи швидкого реагування;
  •  огляд місця, звідки надійшов сигнал, і своєчасна допомога охоронцям, які перебувають на території, що охороняється;
  •  передача інформації про ситуації, що склалася власнику об'єкта.

Група швидкого реагування нашої компанії має особливу мобільну команду, що складається з найбільш досвідчених і кваліфікованих співробітників. Всі фахівці проходять посилену підготовку і володіють необхідними навичками для вирішення виниклих конфліктів. Пультова охорона об'єктів здійснюється на високому професійному рівні, тому ми гарантуємо стовідсотковий успіх виконуваного завдання.

Цілодобовий захист об'єктів від ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ»

ТОВ «СІЧ СЕК'ЮРИТІ СЕРВІСИЗ» присутній в сфері охоронних послуг більше 24 років. За цей період ми накопичили значний досвід у забезпеченні безпеки осіб та об'єктів і отримали заслужене звання провідної недержавної охоронної компанії в Україні. Висока кваліфікація фахівців і широка матеріально-технічна база дозволяють нам надавати високоякісні послуги пультової охорони і забезпечувати клієнтам безліч переваг:

установка ліцензованої сигналізації останнього покоління

цілодобове чергування групи швидкого реагування

грамотні консультації з питань вибору систем безпеки

гнучка система розрахунку з індивідуальним підходом до тарифікації послуг

Ми невпинно удосконалюємо свої послуги, впроваджуючи нові види охоронного обладнання та сучасні технології проектування та монтажу технічних засобів. Якщо вам потрібна надійна пультова охорона офісів, квартир і об'єктів торгівлі, наша компанія допоможе забезпечити комплексний захист від зазіхань і вирішить питання безпеки швидко і ефективно!

КонтактИ

АдресА:

Київ, Україна, 04112

вул. Народного Ополчення 7

офіс 9

Час роботи:

24/7

КонтактИ:

Телефони:

+38 044 251-18-55, 251-23-51, 251-23-89

e-mail: [email protected]